
Women's Alloy Stainless Steel Luxury Elegant Fashion Quartz Watch With Chalcedony Bracelet And Pull Rope Free Adjustment
Women's Alloy Stainless Steel Luxury Elegant Fashion Quartz Watch With Chalcedony Bracelet And Pull Rope Free Adjustment
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 28g |
Original: $3.36
-65%$3.36
$1.18More Images














Women's Alloy Stainless Steel Luxury Elegant Fashion Quartz Watch With Chalcedony Bracelet And Pull Rope Free Adjustment
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 28g |





















