
Women's Alloy Stainless Steel Square Dial Retro Luxury Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Hanging Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $11.82
-65%$11.82
$4.14More Images





Women's Alloy Stainless Steel Square Dial Retro Luxury Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Hanging Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Hanging Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |





















