
Women's Alloy Steel Quartz Watch With Starry Sky Pattern And Roman Digital Fashion Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 50g |
More Images







Women's Alloy Steel Quartz Watch With Starry Sky Pattern And Roman Digital Fashion Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 50g |























