
Women's Alloy Turquoise Drop Shape Electroplated Jewelry Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Product Size | Pendant 3.6Cm Chain Length 59 6Cm |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 76g |
Original: $3.58
-65%$3.58
$1.25More Images






Women's Alloy Turquoise Drop Shape Electroplated Jewelry Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Product Size | Pendant 3.6Cm Chain Length 59 6Cm |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 76g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Product Size | Pendant 3.6Cm Chain Length 59 6Cm |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 76g |























