
Women's Alloy Watch With Rose Gold Buckle Round Dial And Onion Crown Simple Elegant Retro Leisure Style
Women's Alloy Watch With Rose Gold Buckle Round Dial And Onion Crown Simple Elegant Retro Leisure Style
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $6.68
-65%$6.68
$2.34More Images








Women's Alloy Watch With Rose Gold Buckle Round Dial And Onion Crown Simple Elegant Retro Leisure Style
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























