
Women's Antique Fashion Light Luxury Alloy Rectangle Dial Diamondencrusted Gold Bracelet Quartz Watch
Women's Antique Fashion Light Luxury Alloy Rectangle Dial Diamondencrusted Gold Bracelet Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Spring Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Antique |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Original: $4.06
-65%$4.06
$1.42More Images




Women's Antique Fashion Light Luxury Alloy Rectangle Dial Diamondencrusted Gold Bracelet Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Spring Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Antique |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Spring Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Antique |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |























