
Women's Artificial Crystal Beaded Geometric Love Necklace With Polished Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images










Women's Artificial Crystal Beaded Geometric Love Necklace With Polished Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |























