
Women's Automatic Nonmechanical Fashion Watch Alloy Case And Strap Round Dial Waterproof
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 100g |
Original: $5.65
-65%$5.65
$1.98More Images













Women's Automatic Nonmechanical Fashion Watch Alloy Case And Strap Round Dial Waterproof
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 100g |























