
Women's Bracelet Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Clasp Imitation Leather Strap Rectangle Dial Leisure Style
Women's Bracelet Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Clasp Imitation Leather Strap Rectangle Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $6.33
-65%$6.33
$2.22More Images






Women's Bracelet Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Clasp Imitation Leather Strap Rectangle Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |





















