
Women's Brass Rhinestone Necklace With Letters Numbers Text Design
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 6g |
Original: $2.23
-65%$2.23
$0.78More Images














Women's Brass Rhinestone Necklace With Letters Numbers Text Design
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 6g |























