
Women's Bucket Shaped Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Oval Dial Ordinary Glass Mirror
Women's Bucket Shaped Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Oval Dial Ordinary Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $2.29
-65%$2.29
$0.80More Images





Women's Bucket Shaped Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Oval Dial Ordinary Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |





















