
Women's Casual Alloy And Stainless Steel Round And Rectangular Quartz Watch With Fourleaf Clover Design And Diamond Bracelet
Women's Casual Alloy And Stainless Steel Round And Rectangular Quartz Watch With Fourleaf Clover Design And Diamond Bracelet
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 100g |
Original: $12.05
-65%$12.05
$4.22More Images





Women's Casual Alloy And Stainless Steel Round And Rectangular Quartz Watch With Fourleaf Clover Design And Diamond Bracelet
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 100g |





















