
Women's Casual Alloy Band Heart Shape Dial Watch Earrings Jewelry Set
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Heart Shape |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 70g |
Original: $7.88
-65%$7.88
$2.76More Images





Women's Casual Alloy Band Heart Shape Dial Watch Earrings Jewelry Set
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Heart Shape |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Heart Shape |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 70g |























