
Women's Casual Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle Round Dial Waterproof Quartz Watch
Women's Casual Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle Round Dial Waterproof Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22.2Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 15g |
Original: $14.27
-65%$14.27
$4.99More Images











Women's Casual Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle Round Dial Waterproof Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22.2Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22.2Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 15g |





















