🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's Casual Alloy Watch With Roman Pattern And Round Dial
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 45g |
Select Color
From $0.88
Original: $2.50
-65%Women's Casual Alloy Watch With Roman Pattern And Round Dial—
$2.50
$0.88More Images







Women's Casual Alloy Watch With Roman Pattern And Round Dial
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 45g |























