
Women's Casual Fashion Pendant Watch With Love Letters And Full Diamond Design
| Clasp Style | Belt Buckle |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Electronic |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Belt |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.61
-65%$3.61
$1.26More Images










Women's Casual Fashion Pendant Watch With Love Letters And Full Diamond Design
| Clasp Style | Belt Buckle |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Electronic |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Belt |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Clasp Style | Belt Buckle |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Electronic |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Belt |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























