
Women's Casual Leather Strap Watch With Moon Pattern Metal Case Stainless Steel Clasp Pu Strap Round Dial
Women's Casual Leather Strap Watch With Moon Pattern Metal Case Stainless Steel Clasp Pu Strap Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 53g |
Original: $3.04
-65%$3.04
$1.06More Images










Women's Casual Leather Strap Watch With Moon Pattern Metal Case Stainless Steel Clasp Pu Strap Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 53g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 53g |





















