
Women's Casual Round Alloy Case Imitation Leather Strap Watch With Roman Numeral Retro Style
Women's Casual Round Alloy Case Imitation Leather Strap Watch With Roman Numeral Retro Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Original: $14.89
-65%$14.89
$5.21More Images







Women's Casual Round Alloy Case Imitation Leather Strap Watch With Roman Numeral Retro Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |























