
Women's Casual Round Dial Alloy Case Pearl Bracelet Watch With Stainless Steel Jewelry Buckle
Women's Casual Round Dial Alloy Case Pearl Bracelet Watch With Stainless Steel Jewelry Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pearls |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 30g |
Original: $28.43
-65%$28.43
$9.95More Images








Women's Casual Round Dial Alloy Case Pearl Bracelet Watch With Stainless Steel Jewelry Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pearls |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pearls |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 30g |





















