
Women's Casual Vintage Watch With Diamondencrusted Alloy Case Stainless Steel Buckle Genuine Leather Strap Round Dial
Women's Casual Vintage Watch With Diamondencrusted Alloy Case Stainless Steel Buckle Genuine Leather Strap Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Cd Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 37g |
Original: $22.28
-65%$22.28
$7.80More Images









Women's Casual Vintage Watch With Diamondencrusted Alloy Case Stainless Steel Buckle Genuine Leather Strap Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Cd Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Cd Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 37g |





















