Women's Casual Watch Butterfly Design Round Dial Silicone Band Plastic Case Stainless Steel Buckle
Women's Casual Watch Butterfly Design Round Dial Silicone Band Plastic Case Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images
Women's Casual Watch Butterfly Design Round Dial Silicone Band Plastic Case Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |





















