
Women's Cloth Flannel Satin Flower Geometric Collar Choker Necklace
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Satin |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Weight | 11g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Women's Cloth Flannel Satin Flower Geometric Collar Choker Necklace
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Satin |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Satin |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Weight | 11g |























