
Women's Cloth Handwoven Leopard Print And Plaid Widebrimmed Knotted Headband Headwear
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Headband |
| Material | Cloth,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plaid |
| Style | Null |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 29g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images




















Women's Cloth Handwoven Leopard Print And Plaid Widebrimmed Knotted Headband Headwear
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Headband |
| Material | Cloth,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plaid |
| Style | Null |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Headband |
| Material | Cloth,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plaid |
| Style | Null |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 29g |























