
Women's Copper Geometric Drop Shape Zirconia Ring Jewelry
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images



Women's Copper Geometric Drop Shape Zirconia Ring Jewelry
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |























