
Women's Copper Heartshaped Geometric Earrings With Electroplating And Diamond Zircon Design
Women's Copper Heartshaped Geometric Earrings With Electroplating And Diamond Zircon Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $4.33
-65%$4.33
$1.52More Images






Women's Copper Heartshaped Geometric Earrings With Electroplating And Diamond Zircon Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Geometry |
| Weight | 4g |























