
Women's Copper Inlaid Zircon Crown Pendant Necklace With Electroplating And O Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Crown |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $2.04
-65%$2.04
$0.71More Images






Women's Copper Inlaid Zircon Crown Pendant Necklace With Electroplating And O Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Crown |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Crown |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























