
Women's Copper Necklace With Flower Shaped Mixed Gemstone Pendant And O Word Chain Electroplating Design Simple Style
Women's Copper Necklace With Flower Shaped Mixed Gemstone Pendant And O Word Chain Electroplating Design Simple Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 9g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images







Women's Copper Necklace With Flower Shaped Mixed Gemstone Pendant And O Word Chain Electroplating Design Simple Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 9g |























