
Women's Copper O Word Chain Necklace With Evil Eye Pendant And Electroplating Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 6g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images







Women's Copper O Word Chain Necklace With Evil Eye Pendant And Electroplating Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 6g |























