
Women's Copper Ochain Necklace With Zircon Pendant Geometric Simple Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images




Women's Copper Ochain Necklace With Zircon Pendant Geometric Simple Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























