
Women's Copper Pendant Earrings With 925 Silver Needle Set With Zirconia And Motherofpearl Flower Design Light Luxury Style
Women's Copper Pendant Earrings With 925 Silver Needle Set With Zirconia And Motherofpearl Flower Design Light Luxury Style
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 37g |
Original: $3.46
-65%$3.46
$1.21More Images





Women's Copper Pendant Earrings With 925 Silver Needle Set With Zirconia And Motherofpearl Flower Design Light Luxury Style
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 37g |























