
Women's Copper Titanium Steel Simple Cross Pendant O Word Chain Electroplated Light Luxury Clavicle Chain Jewelry
Women's Copper Titanium Steel Simple Cross Pendant O Word Chain Electroplated Light Luxury Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images






Women's Copper Titanium Steel Simple Cross Pendant O Word Chain Electroplated Light Luxury Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























