
Women's Copper Zircon Fruit Red Cherry Pendant Necklace With Electroplating And Mixed Gemstone Inlay
Women's Copper Zircon Fruit Red Cherry Pendant Necklace With Electroplating And Mixed Gemstone Inlay
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images













Women's Copper Zircon Fruit Red Cherry Pendant Necklace With Electroplating And Mixed Gemstone Inlay
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























