
Women's Copper Zircon Necklace With Bow Pearl Pendant Electroplating Mixed Gemstone Inlay Light Luxury Design
Women's Copper Zircon Necklace With Bow Pearl Pendant Electroplating Mixed Gemstone Inlay Light Luxury Design
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images










Women's Copper Zircon Necklace With Bow Pearl Pendant Electroplating Mixed Gemstone Inlay Light Luxury Design
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























