
Women's Electroplated Geometric Snowflake Ferris Wheel Design Stainless Steel Zircon Pendant Clavicle Necklace Jewelry
Women's Electroplated Geometric Snowflake Ferris Wheel Design Stainless Steel Zircon Pendant Clavicle Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.00
-65%$4.00
$1.40More Images






Women's Electroplated Geometric Snowflake Ferris Wheel Design Stainless Steel Zircon Pendant Clavicle Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















