
Women's Elegant Alloy Square Diamondencrusted Quartz Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Elegant |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images














Women's Elegant Alloy Square Diamondencrusted Quartz Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Elegant |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Elegant |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























