
Women's Elegant Tourmaline S925 Sterling Silver Geometric And Bow Patterned Bracelet Set With Gemstones
Women's Elegant Tourmaline S925 Sterling Silver Geometric And Bow Patterned Bracelet Set With Gemstones
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Tourmaline |
| Occasion | Fashionable Commuting,Valentine's Gift |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
More Images




Women's Elegant Tourmaline S925 Sterling Silver Geometric And Bow Patterned Bracelet Set With Gemstones
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Tourmaline |
| Occasion | Fashionable Commuting,Valentine's Gift |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Tourmaline |
| Occasion | Fashionable Commuting,Valentine's Gift |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























