
Women's Fashion Alloy Bracelet Quartz Watch With Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Opening |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 49g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images










Women's Fashion Alloy Bracelet Quartz Watch With Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Opening |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 49g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Opening |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 49g |























