
Women's Fashion Alloy Case Rectangular Quartz Belt Watch Set With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle
Women's Fashion Alloy Case Rectangular Quartz Belt Watch Set With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 27g |
Original: $2.21
-65%$2.21
$0.77More Images












Women's Fashion Alloy Case Rectangular Quartz Belt Watch Set With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 27g |























