
Women's Fashion Alloy Case Stainless Steel Strap Rectangle Dial Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Rectangle |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 40g |
Original: $26.69
-65%$26.69
$9.34More Images






Women's Fashion Alloy Case Stainless Steel Strap Rectangle Dial Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Rectangle |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Rectangle |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 40g |





















