
Women's Fashion Alloy Quartz Watch With Printed Butterfly And Stainless Steel Strap
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof Performance | Life Waterproof |
| Weight | 80g |
Original: $15.84
-65%$15.84
$5.54More Images






Women's Fashion Alloy Quartz Watch With Printed Butterfly And Stainless Steel Strap
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof Performance | Life Waterproof |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof Performance | Life Waterproof |
| Weight | 80g |























