
Women's Fashion Diamond Pu Leather Strap Alloy Case Round Dial Quartz Watch With Stainless Steel Clasp And Ordinary Glass Mirror
Women's Fashion Diamond Pu Leather Strap Alloy Case Round Dial Quartz Watch With Stainless Steel Clasp And Ordinary Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 29g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images










Women's Fashion Diamond Pu Leather Strap Alloy Case Round Dial Quartz Watch With Stainless Steel Clasp And Ordinary Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 29g |





















