
Women's Fashion Earrings Set Copper With Zircon Inlay Heart Bow Star Animals Zodiac Design
| Gender | Animals,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Bow,Star,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 2g |
Original: $5.15
-65%$5.15
$1.80More Images




Women's Fashion Earrings Set Copper With Zircon Inlay Heart Bow Star Animals Zodiac Design
| Gender | Animals,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Bow,Star,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Animals,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Bow,Star,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 2g |























