
Women's Fashion Heartshaped Rhinestone Metal Case Imitation Leather Strap Waterproof Quartz Belt Watch
Women's Fashion Heartshaped Rhinestone Metal Case Imitation Leather Strap Waterproof Quartz Belt Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 25g |
More Images









Women's Fashion Heartshaped Rhinestone Metal Case Imitation Leather Strap Waterproof Quartz Belt Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 25g |























