
Women's Fashion Jewelry Copper Ring And Earrings With Camellia Pattern And Zirconia Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images




Women's Fashion Jewelry Copper Ring And Earrings With Camellia Pattern And Zirconia Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























