
Women's Fashion Love Stainless Steel Heart Shaped Zircon Necklace With Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 8g |
Original: $2.76
-65%$2.76
$0.97More Images







Women's Fashion Love Stainless Steel Heart Shaped Zircon Necklace With Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 8g |























