
Women's Fashion Metal And Genuine Leather Round Dial Wristwatch With Horseshoe Buckle And Stainless Steel Clasp
Women's Fashion Metal And Genuine Leather Round Dial Wristwatch With Horseshoe Buckle And Stainless Steel Clasp
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $14.59
-65%$14.59
$5.11More Images








Women's Fashion Metal And Genuine Leather Round Dial Wristwatch With Horseshoe Buckle And Stainless Steel Clasp
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |





















