
Women's Fashion Quartz Watch With Alloy Strap And Case Round Dial
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images





Women's Fashion Quartz Watch With Alloy Strap And Case Round Dial
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























