
Women's Fashion Quartz Wrist Watch With Rhinestone Polygon And Square Dial Metal Case Stainless Steel Belt Waterproof
Women's Fashion Quartz Wrist Watch With Rhinestone Polygon And Square Dial Metal Case Stainless Steel Belt Waterproof
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |
Original: $24.13
-65%$24.13
$8.45More Images




Women's Fashion Quartz Wrist Watch With Rhinestone Polygon And Square Dial Metal Case Stainless Steel Belt Waterproof
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |





















