
Women's Fashion Simple Luminous Double Calendar Waterproof Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Round Dial
Women's Fashion Simple Luminous Double Calendar Waterproof Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Original: $5.46
-65%$5.46
$1.91More Images









Women's Fashion Simple Luminous Double Calendar Waterproof Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |





















