
Women's Fashion Square Quartz Watch With Rhinestones Alloy Bracelet Stainless Steel Case And Buckle Pu Strap
Women's Fashion Square Quartz Watch With Rhinestones Alloy Bracelet Stainless Steel Case And Buckle Pu Strap
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 41g |
Original: $4.73
-65%$4.73
$1.66More Images




















Women's Fashion Square Quartz Watch With Rhinestones Alloy Bracelet Stainless Steel Case And Buckle Pu Strap
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 41g |























